Profil użytkownika
HIBA BAND SILESIA
HIBA BAND SILESIA
40-750 Katowice
Boya Żeleńskiego 89/10
Śląskie
tel.: 32 2094156, 501437002
Cena: 2000.00 zł
Jednostka: 170/h
HIBABAND HIBA BAND SILESIA
DUET/TRIO/KWARTET.Oferujemy Nasz zespół muzyczny na Wasze Wesele. Jesteśmy muzykami z Katowic/Mysłowic/Jaworzna ale gramy Wesela na terenie całego kraju i poza jego granicami. Proponujemy mały skład osobowy o brzmieniu Bandu. Doświadczenie w prowadzeniu Wesel, Biesiad, Zabaw i Prymicji oraz możliwość śpiewu pieśni sakralnych podczas Ślubu w kościele jest naszym podstawowym atutem.
O mnie

Witamy !!!               

Posłuchaj naszych wykonań i zapoznaj się z opiniami naszych zadowolonych Par Młodych a przekonasz się, że jesteśmy zespołem z czołówki Najlepszych Zespołów Weselnych.    Dobra muzyka taneczna i odpowiednie Wodzirejskie poprowadzenie gości do współnej zabawy jest podstawą udanego Wesela. Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie ustalając z Parą Młodych jej nietuzinkowy i wyjątkowy przebieg. Przy ustalaniu scenariusza nie tylko służymy swoim doświadczeniem ale jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje repertuarowe oraz dot. zabaw i konkursów oraz  innych atrakcji weselnych.

Gramy  w składzie podstawowym, ekonomicznym Duet  Damsko - Męski  do którego może dołaczyć gitarzysta i  /  lub saksofonista Trio / Kwartet - tzw. skład dla Vipów oraz druga Vokalistka Kwintet - skł. optymalny / koncertowy.

Współpracujemy z świetną Ekipą Foto-Video, która może utrwalić to niezwykłe wydarzenie.

Zapraszamy do odwiedzenia i zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie -  można znaleźć szczególowe info, foty, nagrania Demo, kalendarz wolnych terminów - rezerwacje oraz miejsca gdzie można posłuchać  i  zobaczyć nas na żywo.

 

                               ( kliknij )                  www.hibaband.pl

 

SERDECZNIE POZDRAWIAMY WSZYSTKICH NARZECZONYCH                                                          

ORAZ TE PARY  KTÓRE MOCNO KU SOBIE SIE MAJĄ.

" PRAWDZIWA MIŁOŚĆ JEST TYLKO TAM GDZIE WZAJEMNIE JEDNO POTRZEBUJE DRUGIEGO "