Profil użytkownika
RAFAŁ GAWRON
RAFAŁ GAWRON
UL. KAROLINA 23, KOŚCIELEC K/ CZESTOCHOWY / CAŁA POLSKA
Śląskie
MATRIX RAFAŁ GAWRON
O mnie

Nazwa użytkownika: MATRIX
Imię, nazwisko / nazwa firmy: MATRIX-PROFESSIONAL MUSIC GROUP
Osoba kontaktowa: Rafał Gawron
NIP: 949-165-09-69
Miejscowość: KOŚCIELEC K/CZĘSTOCHOWY (CAŁA POLSKA)
Kod pocztowy: 42-240 RUDNIKI
Adres: KOŚCIELEC, UL. KAROLINA 23
 E-MAIL. rufii.matrix@op.pl
Telefon: 034/320-01-91, 0-696-986-384
Drugi telefon: 0-661-184-443
Strona www: www.matrix-music.com.pl
Preferowane godziny kontaktu: TEL.STACJ.PO 21:00,TEL. KOM. CAŁĄ DOBĘ

Szanowni państwo MATRIX to zawodowy i profesjonalny zespół muzyczny istniejący na polskiej scenie muzycznej od ponad 14 lat, przechodząc reaktywację lub tzw. transformacje z innych grup i formacji muzycznych począwszy od członków zespołu szukając rozsądnych, inteligentnych, utalentowanych muzycznie ludzi skończywszy na nazwie wyszukując czegoś nowoczesnego, łatwo wpadającego w ucho, oryginalnego. Od czasu powstania nasza formacja rozwija się bardzo dynamicznie, nabierając wciąż nowych doświadczeń. Dzięki temu, że regularnie oferujemy nasze usługi muzyczne gwarantujemy kompleksowość obsługi na najwyższym poziomie. Nasza wyjątkowość polega na perspektywicznej analizie sytuacji na rynku muzycznym oraz własnych możliwości kreowania wizerunku. Leaderem oraz założycielem zespołu jak również osobą prowadzącą tą grupę od wielu lat jest Rafał Gawron - wspaniały Klawiszowiec akordeonista, świetny muzyk, człowiek z ogromnym zasobem energii, humoru, wodzirej, instrumentalista oraz wokalista w jednej osobie, reszta składu to Gosia rodzynek zespołowy, urocza, zgrabniutka wokalistka z ogromnym potencjałem wokalnym, oraz ekspresją sceniczną, tryskająca humorem, dusza towarzystwa, a także Norbert Klawiszowiec, wokalista skonstruowany na bazie wiedzy muzycznej i duszy artysty, roześmiany i rozśpiewany. Cała grupa jest zgrana i czuje się razem wspaniale, rodzinnie i przyjaźnie. Zapewniamy wysoki poziom artystyczny na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych bawimy zaproszonych gości na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju, w weekendy sobota, niedziela jak również we wszystkie inne dni tygodnia, czyli w dni powszednie od poniedziałku do piątku obsługujemy imprezy muzyczne takie jak: KONCERTY, WESELA, DANCINGI, BANKIETY, STUDNIÓWKI, DYSKOTEKI SUPPORTY, IMPREZY OTWARTE ORAZ ZABAWY ZAMKNIĘTE PLENEROWE, FESTYNY, IMPREZY BRANŻOWO FIRMOWE, PROMOCYJNE PRZYJĘCIA KARNAWAŁOWE, SYLWESTROWE, ITP IMPREZY MUZYCZNE

Przez nasza ciągła pracę, zapał i umiejętność w prowadzeniu w/w imprez muzycznych wypracowaliśmy sobie wysoką pozycję na estradzie Polskiej muzyki rozrywkowej. Naszym atutem zdecydowanie jest precyzyjne przygotowanie, profesjonalizm, doświadczenie w prowadzeniu w/w imprez, pełne wodzirejstwo na najwyższym poziomie, łatwość w nawiązywaniu kontaktu - konferansjerstwo, niepowtarzalne, różnorodne kolorystyczne stroje, rewelacyjna prezencja sceniczna, gustownie i szeroko dobrany zabawny i taneczny repertuar od lat 60 a po najnowsze hity własnego autorstwa oraz tych z list przebojów, oświetlenie i efekty tworzące znakomity nastrój oraz atmosferę a także sprzęt muzyczny najwyższej klasy światowej ( KORG, ROLAND, DYNACORD SHURE, BEYERDYNAMIC, PEAVEY, AKG, TOMMAN I INNE) Prowadzimy zdecydowanie pomysłowy cykl zabawy z gośćmi przy stołach, grając na instrumentach akustycznie i śpiewając wraz z nimi znane i lubiane szlagiery weselne. Drodzy państwo posiadamy swój transport i dojedziemy na czas również do was oczywiście, jeśli skontaktujecie się z nami wystarczająco wcześnie, przyjęło się, że jest to przynajmniej rok lub dwa, ale to nie reguła. Z dnia na dzień przykładamy wszelkich starań, aby podnieść jakość wykonywanych przez nas, usług, poprawić w jeszcze większym stopniu nasz wizerunek zespołowy, obsługę klienta oraz staramy się zrobić maksymalnie wszystko by państwa przyjęcie było udane, zabawne, bezkonkurencyjne, wyjątkowe i niepowtarzalne. Z tegoż też miejsca zapraszamy do współpracy wszystkie przyszłe pary młode, właścicieli hoteli, domów i lokali weselnych, klubów muzycznych, dyskotek oraz organizatorów wszelkich imprez muzycznych. Szanowni państwo muzyka towarzyszy nam, na co dzień, pozwólcie wiec, aby z naszym udziałem zagościła w szczególny sposób również na waszych imprezach, żeby była wyrazem waszych pięknych chwil. Gwarantujemy, że wprowadzimy was oraz zaproszonych gości w doskonały nastrój i sprawimy, że długo jeszcze będą wspominać imprezę, na która zostali zaproszeni i na której dobrze się bawili.

SPECJALNA OFERTA STUDNIÓWKOWA:

 Szanowni państwo ze względu na bardzo duże zainteresowanie klientów naszą ofertą pełnej oprawy muzycznej również na studniówkach informujemy, iż gramy na terenie całej Polski, lecz jeśli chodzi o przyjęcia studniówkowe przyjmujemy zamówienia wyłącznie w dni powszednie najlepiej czwartki i piątki, lecz to nie reguła, ponieważ wszystkie weekendy rezerwujemy na przyjęcia weselne, dancingowe itp. 

Jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalną scenę (na życzenie), nagłośnienie najlepszych firm światowych (odpowiedniej mocy do wielkości obiektu), oświetlenie sceniczne na miarę dużych koncertów i projekcji telewizyjnych (ruchome głowy, pary, lasery, projektory, skanery, lampy projekcyjne gobo, maszynę do pary), znakomitą oprawę muzyczną MATRIXA z repertuarem przygotowanym szczególnie pod studniówki, (ponieważ w repertuarze mamy ponad 800 utworów możemy sobie pozwolić na swobodę doboru utworów), wraz z zespołem występuje również rewelacyjny znany w całej Polsce DJ, który zagra wszelkie utwory na państwa życzenie.

Zamówienia prosimy kierować pod numer telefonu +48 696986384 lub e-mail: matrix@matrix-music.com.pl

Z nami państwa impreza będzie znakomita, wyjątkowa, niezapomniana i bardzo wystrzałowa i odjechana