Profil użytkownika
ZESPÓŁ MUZYCZNY AMIGO
Zespół Muzyczny AMIGO Nowa Sarzyna
37-310 Nowa Sarzyna
ul. Towarowa 3
Podkarpackie
AMIGOSARZYNA Zespół Muzyczny AMIGO
O mnie

Nasze atuty to duże doświadczenie, szalone zabawy, repertuar dopasowany do potrzeb klienta oraz doskonałe nagłośnienie i oświetlenie, które zapewnią wspaniałą atmosferę na każdej imprezie. Gwarantujemy super zabawę przy naszej muzyce. Od początku imprezy wytwarzamy niesamowitą atmosferę i więź z gośćmi, dzięki czemu z nami każde wesele bądź bal są udane.

Cena za imprezy weselne i plenerowe do negocjacji !!!                                                                 Zadzwoń!                         Napisz!

Strona zespołu :    www.amigosarzyna.republika.pl

              Muzyka  na  każdą   okazję * Ponad  20 lat  doświadczenia  na  różnych  imprezach. * Mamy w repertuarze najnowsze przeboje  i  perły  z lamusa. * Wyprowadzenie od pana młodego i pani  młodej do kościoła. * Prowadzimy imprezę  mając doskonały  kontakt  z publicznością  i rozkręcając gości. * Urządzamy  sprawdzone zabawy w dobrym smaku tylko takie , w których sami chcielibyśmy wziąć udział. * Współpracujemy z kamerzystą i fotografem  podpowiadając,  które sytuacje warto    uwiecznić. * Urozmaicone  instrumentarium  gwarantuje,  że nie będzie monotonnej muzyki. * Dysponujemy bardzo dobrym sprzętem  nagłośnieniowym  i oświetleniowym.     * Dojedziemy w każde miejsce, nie musisz  martwić się o transport. * Ponad  250  utworów żelaznego repertuaru, którego nie zdążymy zagrać. * Indywidualne  podejście do  każdego  klienta  i dostosowanie  się do jego  potrzeb. * Imprezy  wzbogacone są  dodatkowymi  elementami polskiej  biesiady  poprzez  wspólny  śpiew  utworów ludowych.